scroll down

Sale konferencyjne Poznań - oferta

Nasze profesjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe to w pełni funkcjonalne pomieszczenia z przestrzenią do pracy, organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Sale konferencyjne M12 mogą obsłużyć każdą konferencję, warsztaty czy szkolenia. OFERTA KONFERENCYJNA

Propozycja Młyńska12 obejmuje organizację spotkań biznesowych w jednej z sal konferencyjnych znajdujących się na terenie obiektu, których metraż obejmuje zakres od 15 do 137 mkw. Dzięki najwyższej klasie wyposażenia technicznego oraz doświadczeniu personelu, możliwe staje się aranżowanie zarówno konferencji, wykładów czy szkoleń, jak i warsztatów, podczas których kluczowym elementem spotkania jest aktywność uczestników.

Pobierz

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

Wraz z zawrotnym rozwojem technologii, zmieniają się trendy i standardy oprawy konferencyjnej proponowanej przez centra biznesowe. Młyńska12 jest obiektem, który swoim proponuje wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania, pozwalające na najwyższy komfort organizacji konferencji, szkoleń i prezentacji. Dzięki inwestycji w najwyższą jakość, sale konferencyjne Młyńska12 w Poznaniu stają się liderem w swojej kategorii.

 ZESTAWY PROJEKCYJNE

Zdalnie sterowane zestawy projekcyjne pozwalają na najwyższą jakość prezentacji wykorzystywanego materiału.

 MULTIMEDIALNE SALE

Każda z sal obsługiwana jest przez inteligentne panele dotykowe, pozwalające na sterowanie światłem, dźwiękiem, zestawami projekcyjnymi, klimatyzacją oraz zasłonami okiennymi.

 WIDEOKONFERENCJE

W salach konferencyjnych istnieje możliwość przeprowadzania wideokonferencji – najnowocześniejszej oraz coraz częściej wykorzystywanej formy odbywania spotkań biznesowych.

 MODUŁOWOŚĆ SAL

Dzięki różnorodnym metrażom sal istnieje możliwość rearanżowania przestrzeni oraz dostosowania jej do potrzeb spodziewanej liczby Gości oraz zakładanej formy spotkania.

Jednym z kluczowych elementów, wpływających na powodzenie organizacji szkoleń i konferencji jest zaplecze techniczne, którym dysponuje obiekt konferencyjny, będący gospodarzem wydarzenia. Każdorazowo, warto szczegółowo przeanalizować scenariusz konferencji, aby wybór obiektu odpowiadał wymaganiom technicznym danego wydarzenia.

W skład najistotniejszych funkcjonalności technicznych wchodzą możliwości oświetleniowe, nagłośnieniowe oraz projekcyjne. W przypadku imprez firmowych często występuje bowiem konieczność skorzystania z projektora, rzutnika, zapewnienia odpowiedniego nagłośnienia dla prezentowanego materiału oraz zadbania o wystarczającą ilość punktów z dostępem do prądu.

Nawet najbardziej świadomy organizator, nie jest w stanie zapanować nad wszystkimi czynnikami mogącymi zaburzyć poprawny przebieg konferencji. Dlatego właśnie, Młyńska12 oferuje swoim Gościom konferencyjnym i szkoleniowym profesjonalną obsługę techniczną i kelnerską. Obiekt udostępnia organizatorom opiekuna eventu oraz dział techniczny, zdolny reagować w sytuacjach awaryjnych.

koperta