STUDIO KULINARNE

KUCHNIA
NA NAJWYŻSZYM
POZIOMIE.

Studio kulinarne Deck_12 to przestrzeń, w której można zorganizować i w której odbywają się zarówno warsztaty oraz pokazy kulinarne przygotowywane przez Szefów Kuchni topowych poznańskich restauracji, jak również kursy kulinarne - zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy.

 STUDIO KULINARNE

We współpracy z Studio Forma 96, na najwyższym piętrze Młyńska12, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Bar’u, powstało miejsce dla prawdziwych amatorów sztuki gotowania. Studio kulinarne Deck_12 wyposażone zostało przy wykorzystaniu produktów uznanych, światowych marek - Gaggenau oraz SieMatic.

Studio kulinarne Deck_12 to przestrzeń w której odbywają się zarówno warsztaty oraz pokazy kulinarne przygotowywane przez Szefów Kuchni topowych poznańskich restauracji, jak również kursy kulinarne - zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy.

Deck_12 to również znakomita alternatywa dla organizowanych najczęściej w tradycyjnej formie spotkań okolicznościowych, biznesowych oraz towarzyskich.Zapytania: mlynska12@mlynska12.pl
time
image/svg+xml

Sky Bar Deck_12


Sky bar z widokiem na panoramę Poznania - strefa miejskiego chillout'u.

Sala nr 11


Sala konferencyjna o powierzchni 100 mkw, możliwa do zaaranżowania w przestrzeń bankietową.

Studio Kulinarne Deck_12


Prestiżowy koncept kulinarny, w którym kucharze gotują na oczach swoich Gości.

Sala nr 12


Sala umożliwiająca zorganizowanie imprezy tanecznej, towarzyszącej przyjęciu w Deck_12.

koperta