Powrót do M12
Powrót do M12
KUCHNIA 
NA NAJWYŻSZYM 
POZIOMIE

STUDIO KULINARNE DECK_12

We współpracy z Studio Forma 96, na najwyższym piętrze Młyńska12, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Bar'u, powstało miejsce dla prawdziwych amatorów sztuki gotowania. Studio kulinarne Deck_12 wyposażone zostało przy wykorzystaniu produktów uznanych, światowych marek - Gaggenau oraz SieMatic. 

Studio kulinarne Deck_12 to przestrzeń w której odbywają się zarówno warsztaty oraz pokazy kulinarne przygotowywane przez Szefów Kuchni topowych poznańskich restauracji, jak również kursy kulinarne - zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy.

Deck_12 to również znakomita alternatywa dla organizowanych najczęściej w tradycyjnej formie spotkań okolicznościowych, biznesowych oraz towarzyskich.

Szczegółów dotyczących nadchodzących wydarzeń prosimy szukać w Aktualnościach.

Zapytania: k.maciorowska@mlynska12.pl

 WARSZTATY KULINARNE

Studio kulinarne Deck_12 przygotowane zostało z myślą o miłośnikach wspólnego gotowania - w gronie rodzinnym, biznesowym, czy przyjaciół. Na życzenie Gości istnieje tutaj możliwość zaaranżowania wieczorów warsztatowych w różnej formie oraz o różnej tematyce, które pozwolą na wspaniałą zabawę oraz spędzenie czasu w niebanalnej formie.

 CHEF'S TABLE

Chef's table to wyjątkowy sposób na zaaranżowanie spotkania czy spędzenie weekendowego wieczoru. Podczas wydarzenia tego typu, w Deck_12 Goście mają okazję spędzić czas w towarzystwie kucharza, gotującego wyłącznie dla nich. Jednocześnie, począwszy od lutego 2017 roku co miesiąc, cyklicznie, odbywały się będą wieczory pt. Deck_12 i przyjaciele, podczas których gotowali będą dla Goście członkowie Poznańscy Kucharze Razem.

 KURSY KULINARNE

Kursy kulinarne w Studio Kulinarny Deck_12 to propozycja zarówno dla amatorów pragnących udoskonalić swoje umiejętności gotowania, jak i dla kucharzy, chcących poszerzyć swoją wiedzę, niezbędną w zawodowej pracy. Kursy te każdorazowo przygotowywane oraz prowadzone są przez Szefów Kuchni restauracji The Time Concept by Mielżyński znajdującej się we wnętrzach Młyńska12.

koperta
Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
Wszystkie |