scroll down


The TIME

THE TIME jest miejscem, które inspiruje stylem, atmosferą oraz pasją do smaku. Jesteśmy restauracją, w której przy wspólnym stole spotykają się partnerzy biznesowi, rodziny i znajomi, delektując się urodą śródziemnomorskich potraw wzbogaconych regionalnymi nutami. Szef kuchni z wyjątkowym wyczuciem ubiera klasykę, w nowoczesną formę.

Na życzenie naszych Gości, organizujemy przyjęcia biznesowe, okolicznościowe 
oraz bankiety.

THE TIME- rodzi się legenda.

Godziny Otwarcia Restauracji:

Pn-Czw - 8:00-22:00
Pt - 8:00-23:00
Sob - 13:00-23:00
Nd - 12:00-18:00

Zapraszamy!

Przejdź do strony restauracji
Oferta Wigilijna 2018


The TIMEWino na Kieliszki to jedyny taki koncept w Poznaniu. 40 etykiet wina nalewanych w systemie self service - przychodzisz, doładowujesz kartę i nalewasz, co chcesz, i ile chcesz. W towarzystwie? Najlepsza selekcja tapasów.

Dowiedz się więcej
Wino na butelki

Liczne podróże po regionach winiarskich, degustacje w winnicach, obserwacja procesu produkcji wina, sprawiły, że powstało miejsce wypełnione pasją i miłością do wina oraz dobrego smaku. Miejsce, w którym półki uginają się od niepowtarzalnych win z różnych zakątków Europy i świata. Miejsce, w którym każde wino jest dla nas małym dziełem sztuki zamkniętym w butelce. Wino na Butelki zaprasza do odkrywania winiarskiego świata.

Dowiedz się więcej

Whisky Bar & Cigar Room stanowi przełom w poszukiwaniu odpowiedniego otoczenia dla kameralnych spotkań biznesowych. Klimatyczne wnętrze, selekcja wytrawnych alkoholi oraz najlepszych cygar pozwalają nazwać to miejsce salonem spotkań.

Dowiedz się więcej

WIECZORNE SPOTKANIA NA DACHU KAMIENICY
Z PIĘKNYM WIDOKIEM.

Dowiedz się więcejDeck12 to sky bar z widokiem na panoramę Poznania, który wiosną i latem staje się wyjątkową strefą chillout'u. Tym co okazuje się być jednak jego najważniejszą częścią 
jest studio kulinarne Deck12 by Gaggenau - prestiżowe miejsce spotkań dla miłośników sztuki kulinarnej.

Dowiedz się więcej

W piwniczce restauracji The Time Concept by Mielżyński znajduje się Ground Winery, w której znajdą Państwo przeszło 150 etykiet wina z różnych zakątków świata. W miejscu tym, mają Państwo okazję nie tylko zakupić wina z pomocą sommeliera, ale i zorganizować wyjątkowe, kameralne przyjęcie dla swoich Gości.

Dowiedz się więcej


Legendy winiarskiego świata

Red Selection to specjalnie wyszukane
i dobrane wina, pochodzące
z topowych winnic takich jak
Antinori, Mazzei, Tenuta dell'Ornellaia
czy Tenuta San Guido i wielu
innych, które dzięki swoim wyjątkowym
walorom urosły do miana winiarskich legend.

Dowiedz się więcej

Garaż Młyńska12 to nowe miejsce na tanecznej mapie Poznania.
Klubowa muzyka, industrialny klimat, oryginalna przestrzeń.
Kameralne koncerty, eventy, wydarzenia.
Masz pomysł na wykorzystanie tej wyjątkowej przestrzeni?
Impreza karnawałowa, studniówka, może Twoje urodziny?

Dowiedz się więcej

Executive Chef Roman Kosmalski: swoją pasję do gotowania zaczął przekuwać w profesję w wieku 21 lat, kiedy to wyjechał do Wielkiej Brytanii. Zaledwie po 3 miesiącach pracy, otrzymał miano Szefa Kuchni w jednej z niewielkich restauracyjek, co zaowocowało dynamicznym rozwojem jego kariery jako kucharza w nadmorskich rejonach Anglii. Po powrocie do Polski, objął stanowiska Zastępcy, a wkrótce Szefa Kuchni poznańskiej Zagrody Bamberskiej.

Podczas przeszło 4 lat jego pracy, restauracja ta nie tylko rozkwitła pod względem kulinarnym, ale i zaczęła przyciągać do siebie tłumy Gości. Kolejnym etapem dla Romana, był czterogwiazdkowy Ilonn Hotel wraz z powstającą wówczas (2013r.) restauracją Gusto Food & Wine, która wkrótce rozrosła się o koncept Catering + by Gusto. Połączenie smaków śródziemnomorskich z produktami regionalnymi, stało się poznańską wizytówką kucharza.

W 2016 roku otwarte zostały kolejne obiekty należące do rodziny marek Ilonn: Ilonn Boutique Limanowskiego z restauracją NOON oraz Młyńska12 z restauracją The Time. Obecnie, Roman Kosmalski pełniąć funkcję Executive Chef wszystkich trzech restauracji, kreuje nie tylko smak, ale i estetykę potraw, sprawując jednocześnie bezpośrednią pieczę nad jakością wykorzystywanych produktów.

koperta