scroll down

OFERTA BANKIETOWA - ELEGANCKIE SALE BANKIETOWE

Młyńska12 to zupełnie nowa jakość spotkań biznesowych. Sala bankietowa wraz z innymi nowoczesnymi przestrzeniami to idealne miejsca na bankiety firmowe, kolacje firmowe, eventy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne oraz przyjęcia w dowolnej formie. Dzięki rozległej powierzchni, obejmującej sale bankietowe, restaurację, wine bar, cigar room & whisky bar, cocktail bar oraz elegancki dziedziniec możliwym staje się spełnianie marzeń zarówno o kameralnych wieczornych spotkaniach, jak i wystawnych bankietach przyjmujących nawet do kilkuset Gości. Eleganckie wnętrza, znakomita kuchnia, plasujący się na najwyższym poziomie serwis oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół – oto sekrety sukcesu, którym to mianem można określić każde z organizowanych przez nas przyjęć.Wynajem sali na imprezę Poznań? Młyńska12 zaprasza. OFERTA BANKIETOWA

Bankiety w Młyńska12 to mnogość możliwości pozwalających na organizację przyjęcia nawet dla kilkuset osób. Przestrzenie nie tylko sali bankietowej, restauracji, ale i dziedzińca czy sky baru zostały przygotowane w sposób umożliwiający aranżację zarówno przyjęć serwowanych, jak i typu standing party. 

Pobierz

EVENTY, IMPREZY FIRMOWE I PROMOCYJNE

Nie każdą okoliczność zaaranżować można w formie przyjęcia. Dla Gości poszukujących przestrzeni dla szerszych możliwości organizacyjnych, Młyńska12 przygotowała szereg propozycji eventowych. Koncerty, imprezy taneczne, bale, premiery samochodów, pokazy produktowe, imprezy integracyjne i wiele innych - nasi eksperci pomogą Państwu w stworzeniu wieczoru szytego na miarę.

MOŻLIWOŚCI KULINARNE

Młyńska12 organizatorom eventów oraz bankietów proponuje szeroki zakres możliwości kulinarnych. Na życzenie Gości, Zespół M12 przygotowuje kolacje serwowane, przyjęcia w formie bufetowej, cocktail party, kolacje degustacyjne, degustacje win i tapasów oraz wiele innych form, odpowiadających charakterowi wydarzenia.

Jakie czynniki warto wziąć pod uwagę przy okazji organizacji eventu? Przede wszystkim - ergonomia miejsca. Jest to element, który powinien umożliwiać zorganizowanie wydarzenia w formie zgodne z zamysłem. Młyńska12 jest obiektem dysponującym zróżnicowaną przestrzenią eventową – warto zwrócić się po radę do menagerów tych miejsc, posiadających doświadczenie w zakresie wyboru sal bankietowych.

W zależności od charakteru eventu, należy wziąć pod uwagę jakim zapleczem technicznym dysponuje obiekt. W skład najistotniejszych elementów technicznych wchodzą możliwości oświetleniowe, nagłośnieniowe oraz projekcyjne. W przypadku imprez firmowych często występuje bowiem konieczność skorzystania z projektora, rzutnika, zapewnienia odpowiedniego nagłośnienia dla prezentowanego materiału oraz zadbania o wystarczającą ilość punktów z dostępem do prądy.

Zaplecze kulinarne, którym dysponuje obiekt, niewątpliwie znacząco wpływa na sukces organizowanego wydarzenia. Okazuje się to bowiem nie tylko znaczącym ułatwieniem dla organizatora, ale rówież często staje się obietnicą wysokiej jakości serwisu i jedzenia – Młyńska12 może pochwalić się znaczącym doświadczeniem w organizacji bankietów, imprez integracyjnych i przyjęć dla dużej ilości osób.

koperta