Powrót do M12
FB Powrót do M12

Wino na Kieliszki

Jesteśmy winni najlepszej zabawy!

Wino na Kieliszki to jedyny taki koncept w Poznaniu. 40 etykiet wina nalewanych w systemie self service - przychodzisz, doładowujesz kartę i nalewasz, co chcesz, i ile chcesz. W towarzystwie? Najlepsza selekcja tapasów. 

Godziny otwarcia


wt - czw 18:00 - 00:15
pt - sob 18:00 - 2:00

Porozmawiajmy o winie...

W Wino na Kieliszki nie tylko pielęgnujemy swoją pasję jaką jest wino, ale i staramy się zaszczepić ją w naszych Gościach. Właśnie dlatego, co jakiś czas podrzucamy Wam garść informacji, które warto znać.

Wina z Nowej Zelandii

W tym tygodniu W Wino na Kieliszki mamy przyjemność zabrać Państwa w podróż po regionach winiarskich Nowej Zelandii. Winnice Sauvignon Blanc to niekwestionowana wizytówka win nowozelandzkich, dlatego w naszej maszynie również nie mogło zabraknąć win z tego szczepu. Sommelier proponuje Państwu etykiety, takie jak: Te Mata Estate Sauvignon Blanc Estate Vineyards, Jules Taylor Sauvignon Blanc Marlborough, Docg Point Sauvignon Blanc Section 94 Marlborough. Oprócz światowych klasyków Sauvignon Blanc zapraszamy do degustacji Te Mata Estata Gamaya Noir Estate Vineyards o zniewalających aromatach płatków róży i dojrzałych malin, Jules Taylor Gruner Veltiner Marlborough, w którym dominują zapachy zielonego jabłka, białej nektarynki i kwiatu pomarańczy oraz Soljans Estate Gewurztraminer Gisborne Marlborough charakteryzującego się wyczuwalnym smakiem owoców tropikalnym i nutą przypraw korzennych. Jako alternatywę dla Prosecco polecamy Soljans Estate Fusion Sparkling Sauvignon Blanc lub Muscat.

Mamy nadzieję, że selekcja win nowozelandzkich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów wina.


WINO TYGODNIA: Azienda Agricola Cos Rami

Wyjątkowy bukiet o wyczuwalnych aromatach mango, moreli, miodu lipowego i siana, który intryguje od pierwszego wdechu. Wino o oryginalnym smaku i znakomitej równowadze dojrzałego owocu i kwasowości

 Wtorki i środy w Wino na Kieliszki

W Wino na Kieliszki we wtorki i środy przy doładowaniu karty od 100 zł otrzymacie tapas w prezencie!

But first - wine.
koperta