scroll down

 Wesela i imprezy rodzinne

Młyńska12 to przestrzeń, która jest doskonałym miejscem do zorganizowania uroczystości weselnych, komunii, zaręczyn, chrzcin oraz wszelkich imprez rodzinnych. Szeroki wachlarz konceptów winnych oraz kulinaria - restauracja The Time, wine bar Wino na Kieliszki, Whisky Bar & Cigar Room, koktajl bar Twelve Cocktails & Co. oraz studio kulinarne Deck12 pozwalają na stworzenie wyjątkowej i kameralnej atmosfery. Młyńska12 posiada również sale bankietowe, konferencyjne oraz dziedziniec, które gwarantują organizację imprezy według preferencji naszych gości. Wesele Poznań? Młyńska12 to najlepszy adres, tu spełniamy Wasze marzenia.

Masz pytania? Chcesz zorganizowac uroczystosc? Napisz do nas!
mlynska12@mlynska12.plKamienica Młyńska12 otwiera swoje drzwi dla Par, które pragną spędzić swój najpiękniejszy, najważniejszy dzień w życiu w wyjątkowy sposób - w wyjątkowym otoczeniu. Klimat zabytkowej kamienicy łączy się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, natomiast przestrzeń restauracji, sali bankietowej oraz dziedzińca pozwala na zaaranżowanie zarówno kameralnego przyjęcia, jak i prawdziwego balu nawet dla 150 osób. Sky Bar z widokiem na miasto pozwala na niespotykane w żadnym innym miejscu wzniesienie uroczystego toastu z widokiem na panoramę Poznania. Standard oraz klimat wnętrz, kulinaria, nad którymi czuwa tutaj Dariusz Spychała, jak również różnorodność możliwości, czynią obiekt Młyńska12 jedynym takim miejscem w Poznaniu.


Kontakt:
wedding@mlynska12.pl

Jednym kliknięciem pobierz nasz album.

Wedding by Młyńska12

IDEALNA
OFERTA

Specjalnie dla Państwa zamieściliśmy krótką ankietę, która przybliży
nam Państwa preferencje odnośnie planowanej uroczystości ślubnej
i pomoże w przygotowaniu idealnej oferty.

ANKIETA / ZAPYTANIE

 Kompleksowa opieka

Młode pary, które szukają wymarzonego miejsca na ten najważniejszy dzień w życiu zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie z naszym Aniołem. Joanna Wącirz, pokaże Państwu restaurację, wine bar, cigar room i whisky bar, a także cocktail bar na dachu kamienicy, omówi menu i odpowie na wszystkie pytania. Anioł to osoba, która czuwa nad Państwa komfortem i przygotuje spersonalizowaną ofertę zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami.

Wedding by Młyńska12 to kompleksowa opieka i perfekcyjne dopracowanie każdego aspektu przyjęcia weselnego.

j.wacirz@mlynska12.pl I 606 431 451

 Oferta komunijna

Kamienica Młyńska12 otwiera drzwi dla rodziców dzieci, które będą przystępować do Pierwszej Komunii Świętej. Chcemy aby zarówno dzieci jak i ich rodziny mogły spędzić ten jeden z najważniejszych dni w życiu w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym otoczeniu. Klimat zabytkowej kamienicy łączy się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, natomiast przestrzeń restauracji, sali bankietowej oraz dziedzińca pozwala na zaaranżowanie zarówno kameralnego przyjęcia, jak i uroczystości nawet dla 150 osób.
Standard oraz klimat wnętrz, kulinaria, nad którymi czuwa Head Chef Mikołaj Szmyt, jak również różnorodność możliwości, czynią obiekt Młyńska12 wymarzonym miejscem na celebrowanie najważniejszych rodzinnych uroczystości.

Specjalnie dla Państwa oferujemy również: kącik zabaw dla dzieci, animator dla dzieci, dekoracja sali, koncert fortepianowy, koncert na saksofonie.

Szczegóły oferty przedstawi Państwu Joanna Wącirz:
j.wacirz@mlynska12.pl I 606 431 451


Oferta Komunijna 2019
koperta