FB FB
scroll down

 Wesela i imprezy rodzinne

Młyńska12 to przestrzeń, która jest doskonałym miejscem do zorganizowania uroczystości weselnych, komunii, zaręczyn, chrzcin oraz wszelkich imprez rodzinnych. Szeroki wachlarz konceptów winnych oraz kulinaria - restauracja The Time oraz studio kulinarne Deck12 pozwalają na stworzenie wyjątkowej i kameralnej atmosfery. Młyńska12 posiada również sale bankietowe, konferencyjne oraz dziedziniec, które gwarantują organizację imprezy według preferencji naszych gości.

Masz pytania? Chcesz zorganizowac uroczystosc? Napisz do nas!
mlynska12@mlynska12.plKamienica Młyńska12 otwiera swoje drzwi dla Par, które pragną spędzić swój najpiękniejszy, najważniejszy dzień w życiu w wyjątkowy sposób - w wyjątkowym otoczeniu. Klimat zabytkowej kamienicy łączy się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, natomiast przestrzeń restauracji, sali bankietowej oraz dziedzińca pozwala na zaaranżowanie zarówno kameralnego przyjęcia, jak i prawdziwego balu nawet dla 150 osób. Sky Bar z widokiem na miasto pozwala na niespotykane w żadnym innym miejscu wzniesienie uroczystego toastu z widokiem na panoramę Poznania. Standard oraz klimat wnętrz, kulinaria, nad którymi czuwa tutaj Roman Kosmalski, jak również różnorodność możliwości, czynią obiekt Młyńska12 jedynym takim miejscem w Poznaniu.


Kontakt:
wedding@mlynska12.pl

Jednym kliknięciem pobierz nasz album.

Wedding by Młyńska12

IDEALNA
OFERTA

Specjalnie dla Państwa zamieściliśmy krótką ankietę, która przybliży
nam Państwa preferencje odnośnie planowanej uroczystości ślubnej
i pomoże w przygotowaniu idealnej oferty.

ANKIETA / ZAPYTANIE

Atelier Sukien Ślubnych

Zapraszamy do Atelier Sukien Ślubnych Anny Korytowskiej, której unikatowe i wyjątkowe projekty cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientek.

W sprawie umówienia indywidualnego spotkania z projektantką prosimy o wcześniejszy kontakt:

Małgorzata Walczak 793797373, m.walczak@mlynska12.pl

Podczas wizyty w atelier, można jednocześnie umówić oprowadzenie po naszym obiekcie, w kontekście organizacji przyjęcia weselnego.

Do zobaczenia!

koperta