FB FB
WELCOME
TO THE WORLD
OF POSSIBILITIES.
scroll down

BIURA

Młyńska12 to niemal 4600 mkw. wyjątkowej powierzchni biurowej składającej się z 6 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej, w których bogactwo rozwiązań dorównuje standardom europejskich liderów branży nieruchomości.
OSTATNIE
POWIERZCHNIE
BIUROWE!
już od 26 m2
Inny poziom komfortu.
Skontaktuj sie z nami:

509 104 996
061 627 03 00

DOSTĘPNE POWIERZCHNIE

poziom tło
poziom 1 image/svg+xml
poziom 2 image/svg+xml
poziom 3 image/svg+xml
poziom 4
poziom 5 image/svg+xml
poziom -1 image/svg+xml

ZALETY W STANDARDZIE

Pakiet Standard to propozycja dla osób, poszukujących dla swojej firmy, siedziby w pełni reprezentacyjnej oraz zaspokajającej wszelkie wymogi sprawnie funkcjonującego biznesu. Wariant ten to wielorakość możliwości związanych z metrażem, układem oraz elastycznością biurowej przestrzeni przy jednoczesnym dostępie do zaplecza konferencyjnego.

OBSŁUGA SEKRETARIATU

Podstawowa pomoc ze strony Recepcji pozwoli Państwa Gościom na komfort poruszania się na terenie obiektu oraz ułatwi dotarcie na spotkania, szkolenia czy konferencje.

SALE KONFERENCYJNE

Możliwość swobodnego korzystania z sal konferencyjnych w wymiarze 3 godzin w ciągu miesiąca.

PARKING

1 miejsce postojowe w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu z możliwością dokupienia kolejnych.

USŁUGI DODATKOWE

Możliwość zbiorczego rozliczenia usług dodatkowych dostępnych na terenie obiektu.

 PAKIET PREMIUM

Pakiet Premium to więcej niż wygoda i estetyka pracy w zaprojektowanych z wyjątkową starannością wnętrzach. To możliwość czerpania pełnymi garściami z usług dodatkowych Młyńska12, stworzonych z myślą zarówno o sferze zawodowej, jak i wypoczynkowej.

 SALE KONFERENCYJNE

Możliwość swobodnego korzystania z sal konferencyjnych w wymiarze
10 godzin w ciągu miesiąca.

 PARKING

2 miejsca postojowe- w hali garażowej budynku i w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu oraz możliwość dokupienia kolejnych.

 STREFA WELLNESS

Możliwość korzystania z dwóch najwyższej klasy saun oraz siłowni.

USŁUGI DODATKOWE

Możliwość korzystania z usług dodatkowych dostępnych na terenie obiektu.

Propozycja obiektu to szeroki wachlarz rozwiązań biurowych, których różnorodność obejmuje powierzchnie już od 12 mkw., aż po rozległe 100 – metrowe open space. Dzięki architekturze układu pomieszczeń, istnieje możliwość łączenia ze sobą poszczególnych przestrzeni w sposób pozwalający na wyłączność i swobodę korzystania z wybranej części obiektu.

Rezydenci Młyńska12 otrzymują do dyspozycji biura wykończone pod klucz, wyposażone w najwyższej klasy systemy klimatyzacji oraz uzbrojone w przyłącza teleinformatyczne. Opieka techniczna oraz recepcyjna oddawana w ręce Najemców sprawiają, iż prowadzenie firmy w Młyńska12 okazuje się być wyjątkowo komfortowe.

Niewątpliwym walorem obiektu Młyńska12 z punktu widzenia Rezydentów, pozostaje ogromne zaplecze kulinarne. Restauracja The Time Concept by Mielżyński jest restauracją a'la carte, natomiast Kantyna12 pozwala na cieszenie się szybkim lunchem, serwowanym w formie bufetowej. Jednocześnie, dostępność sal konferencyjnych ułatwia Najemcom organizację spotkań i szkoleń, bez konieczności opuszczania Młyńska12.

koperta