EN
Newsletter
Nasze obiekty
2020-12-24
Młyńska12
Wino na Święta!
Do naszej propozycji #winododomu dołączyły właśnie wina na świąteczny stół! Wina można zamówić z dowozem na wskazany adres na terenie Poznania, zamówienia powyżej 200 zł dostarczymy gratis, cenę dostawy poza Poznaniem ustalamy indywidualnie.
𝑨𝒖𝒇𝒓𝒊𝒄𝒉𝒕 𝑹𝒊𝒆𝒔𝒍𝒊𝒏𝒈 to wino soczyste, o cytrynowo-jabłkowej charakterystyce i przyjemnej mineralności, która idealnie dopełni wigilijnego śledzia. Witalność i kwasowość pomoże przy połączeniu z kwaśną śmietaną i morskim akcentem ryby.
𝑪𝒂 𝒅𝒆𝒊 𝑭𝒓𝒂𝒕𝒊 𝑷𝒓𝒂𝒕𝒕𝒐 to dojrzałe, kremowe wino z balansem słodyczy i kwasowości. Udoskonali smak zarówno pierogów z kapustą i grzybami, ale też kapusty z grochem.𝑫𝒖𝒓𝒏𝒃𝒆𝒓𝒈 𝑶𝒓𝒕𝒐𝒍𝒂𝒏 jest złożonym, beczkowanym winem o migdałowo-orzechowych akcentach i przyjemnej, równoważącej tą cielistość kwasowością. Będzie idealnym partnerem do smażonego karpia w migdałach. Tłusta ryba potrzebuje kwasowości wina, a jego kremowość i subtelna słodycz podkreśli walory ryby.
𝑯𝒆𝒎𝒃𝒆𝒓𝒈𝒆𝒓 𝑺𝒊𝒍𝒗𝒂𝒏𝒆𝒓 𝑨𝒖𝒔𝒍𝒆𝒔𝒆 jest słodkim winem z późnego zbioru o aromatach rodzynek, miodu, suszonych jabłek i konfitury z pigwy. Zgra się przepięknie zarówno z makiełkami, jak i z sernikiem.
𝑷𝒂𝒈𝒐 𝒅𝒆 𝑻𝒉𝒂𝒓𝒔𝒚𝒔 𝑨𝒓𝒈𝒊𝒍𝒆 𝑴𝒆𝒓𝒍𝒐𝒕 to treściwe i jednocześnie aksamitne wino o miękkich taninach i sporej soczystości. Będzie uniwersalnym czerwonym winem na pierwszy i drugi dzień świąt gdy na stołach będą gościć wołowe rolady czy gulasze. Poradzi sobie też z pieczoną kaczką i dzikim ptactwem.
𝑯𝒂𝒂𝒔 𝑳𝒂𝒈𝒓𝒆𝒊𝒏 to niezwykle uniwersalne wino o wspaniałej strukturze i aromatach ziół oraz dojrzałych wiśni i leśnych jagód. Nie można wyobrazić sobie lepszego wina do dziczyzny, jeśli pojawi się na naszym stole w pierwszy i drugi dzień świąt.


Cena za zestaw 534 zł, wina możemy również zapakować na prezent,
zamówienia: winonabutelki@mlynska12.pl, 606 431 689  
Zapraszamy!